Produkty > ProCop 2 >Pomocné nástroje

ProCop 2 - Pomocné nástroje

Součástí monitorovacího systému ProCop 2.0 je několik pomocných nástrojů, jejichž cílem je zpříjemnit a zrychlit práci vývojářům monitorovacích systémů i jejich pozdější obsluze. Jedná se především o tyto aplikace:

ProCop Shell

Spouštěcí nástroj ProCop Shell

Spouštěcí nástroj ProCop Shell

Aplikace ProCop Shell je koncipována jako řídicí panel pro spouštění jednotlivých programů a služeb vizualizačního systému ProCop, včetně Visual Designeru či Process Monitoru S její pomocí zvládnete bez jakýchkoliv problémů i správu velkého množství monitorovacích projektů.

ProCop Shell navíc funguje jako Watch Dog, a kontroluje korektní spouštění, běh i ukončování ostatních aplikací monitorovacího systému ProCop.

Trend Viewer

Prohlížeč historických grafických i textových trendů

Prohlížeč historických grafických i textových trendů

Pomocí aplikace Trend Viewer můžete odděleně prohlížet historické trendy navzorkované monitorovacím systémem. Aplikace Trend Viewer má všechny možnosti, které poskytuje prohlížeč trendů v Process Monitoru. Její využití se předpokládá například při prohlížení automaticky vytvářených archivech trendů.

Project Archiver

Archivátor projektů

Archivátor projektů

Project Archiver je aplikace, pomocí níž snadno vytvoříte instalační diskety nebo zálohu monitorovacího projektu. Archivovat lze volitelně zdrojové soubory projektu, zvuky, obrázky a uživatelské knihovny symbolů, dále pak kompiláty projektu, trendy, alarmy, události a systémový zápisník. Vytvořené instalační diskety vám pak umožní standardním způsobem nainstalovat projekt do libovolného počítače.

Alfa-485 Loader

Software pro vzdálenou správu převodníků Alfa-485.1

Software pro vzdálenou správu převodníků Alfa-485.1

Aplikace Alfa-485 Loader je určena pro práci s převodníkem Alfa-485.1. Umožňuje download a upload aplikačního software převodníku, jeho konfiguraci apod., a to nejen lokálně po lince RS232, ale i vzdáleně přes modem, rádiomodem, nebo sběrnici RS485.